28 відгуків
Интернет-магазин стоковой обуви “Шаг За шагом“
+380 показати номер
+380 показати номер

История Интернет-магазина «Шаг за шагом». Часть 3

История Интернет-магазина «Шаг за шагом». Часть 3
К окончанию первого этапа развития Интернет-магазина “Шаг за шагом”, мы вышли на стабильные продажи и получили минимальный набор знаний о сути бизнеса в сфере интернет-продаж обуви с износом. Появились первые постоянные клиенты, которые начали рассказывать о нас своим друзьям / коллегам и советовать приобретать обувь именно в нашем магазине. 
Одна из таких клиенток заставила нас поднапрячься и задуматься о пересмотре дальнейших планов развития. Она была ПЕРВАЯ, кто так поверил в нас! 
@mariia_anpilova , купивши Adidas Boost коралового кольору, почала регулярно стежити за оновленнями товару. І як-то їй сподобалися жіночі чобітки Clarks, які вона вирішила купити своїй мамі. Через кілька днів надійшов новий замовлення від Марії. Мамині колеги, побачивши нові чобітки, вирішили, що і їм теж треба замінити своє повсякденне взуття. Ну а де це зробити? Звичайно ж в Інтернет-магазині "Крок за кроком", там ж буває така класна взуття! А навіщо самим витрачати час на Інтернет, шукати на сайтах магазину "Крок за кроком" взуття, якщо можна попросити Марію, і вона вишле добірку взуття, яка може зацікавити.
Что это означало для развивающегося магазина? Большой поток заказов, что очень положительно сказался на финансовых показателях. Но проявилась также и обратная сторона. Через несколько недель постоянного потока заказов от подруг и знакомых Марии, а также коллег с маминой работы, стало ясно, что запасы обуви не настолько у нас и велики, и они практически закончились. А прежний уровень закупок не справлялся с возросшим уровнем продаж. 
Ця ситуація стала переломною. Для себе ми прийняли остаточне рішення про повне перемиканні на роботу в Інтернет-магазині, налагодженні системної роботи і пошук нових постачальників, які змогли б задовольняти постійно зростаючі потреби в якісному товарі.
Побачивши, що Марія дає нам вже готові замовлення на конкретні пари взуття, їй було запропоновано подальшу співпрацю і виплата відсотків за кожну продану пару взуття. З часом Маша почала розвивати власні Інтернет-ресурси і отримувати додаткові замовлення