28 відгуків
Интернет-магазин стоковой обуви “Шаг За шагом“
+380 показати номер
+380 показати номер

Історія Інтернет-магазину «Крок за кроком». Частина 2

Історія Інтернет-магазину «Крок за кроком». Частина 2
Починаючи розвивати власний проект, в основному, треба бути хорошими фахівцями у цій галузі, мати якийсь досвід роботи.
Ми ж увірвалися в інтернет-продажу, практично нічого не знаючи ні про взуття, ні про продажі.
Для початку ми розробили цілі та завдання на найближчі 8 місяців: затверджена стратегія розвитку з проміжними точками - щомісячними, які повинні були показати, на скільки наші дії дозволяють досягти встановленого плану. Але головне, що було зроблено на першому етапі розвитку – прийнята філософія бізнесу:
1. Розвивати Інтернет-магазин тільки в області продажу взуття, не розпорошуючись на інші види одягу
2. Максимально задовольняти запити клієнтів
3. Ніякого обману.
Взуття з зносом може виглядати як нова, але при цьому мати приховані дефекти. Тому було прийнято принципове рішення – інформувати покупця про всі дефекти, які зможуть розчарувати його після покупки.
Наш покупець повинен бути задоволений купленої взуттям, її якістю, станом, ціною і обслуговуванням.
Створивши стандарти якості в розвитку Інтернет-магазину «Крок за кроком», із-за відсутності досвіду у сфері продажу взуття з зносом, нам довелося шукати фахівців, до яких можна було б звернутися з виниклими питаннями.
Підсумки роботи перших 8 місяців показали, що щомісячний приріст обсягів Інтернет-магазин «Крок за кроком» склав близько 20 – 40%. За цей час ми багато дізналися про сфері інтернет-продажів взуття з зносом, розширили наше розуміння про якісне взуття і як відрізняти підробки, щоб виключити потрапляння в наш Інтернет-магазин. Змогли перевести розвиток Інтернет-магазину «Крок за кроком» з додаткового в основний вид заробітку.
На кінець першого року роботи ми вважали, що вже багато знаємо про інтернет-продажах взуття з зносом. Але наступні 3 місяці показали, що це був тільки старт, і все найцікавіше нас чекало попереду...